25 Mayıs 2020
Saçınızı ayırdığınız yöne göre karakteriniz...
GÜNCEL: Yayınlanma: 01-09-2015

Saçınızı ayırdığınız tarafın bir anlamı olduğunu ve sizin hakkınızda ipuçları verdiğini biliyor muydunuz?

Bakalım saçınızı ayırdığınız yön sizin hakkınızda neler ele veriyor...

1- Sola ayırıyorsanız...

Cesur ve düşünmeden hareket eden

Eğer saçınızı sola doğru ayırıyorsanız risk almayı seviyorsunuz demektir. Sizin için tehlike diye bir şey yok. Hiçbir şeyden korkmuyorsunuz ve yeni deneyimlere açıksınız. Anlayacağınız tam bir heyecan insanısınız! Ama bazen sonuçlar hakkında düşünmeyebiliyorsunuz. Bu da sizin için her zaman iyi sonuçlar vermiyor. Biraz daha ön görüşlü olmanızda fayda var.

2- Ortadan ayırıyosanız...

Direkt ve sakin

Eğer saçınızı ortadan ayırıyorsanız son derece rahat bir insansınız. Hiçbir şey sizi rahatsız etmiyor. Kimin ne düşündüğü umrunuzda olmadığı için fikirleriniz çok net ve bu netliğinizle birini kırdığınız zaman sakin mantığınızla bu sorunun üstesinden gelebiliyorsunuz. Sakinliğinizin insanları rahatlatan bir tarafı var. Fakat bu yönünüzün suistimal edilme ihtimalini de aklınızdan çıkarmayın.

3- Sağa ayırıyorsanız...

Geleneksel ve şefkatli
 

Eğer saçınızı sağa doğru ayırıyorsanız oldukça şefkatli bir insansınız. Babacan/anaç bir tavrınız var. İnsanlar dertlerini sizinle rahatça paylaşabiliyor ve siz de çözüm yaratmaya çalışıyorsunuz. Her zaman kurallara uyarsınız ve çizgiyi geçmekten asla hoşlanmazsınız. Aşırılıklar size göre değildir! Sizin neyi nasıl yapacağınız her zaman bellidir. Arkadaş grubunuzdaki dinleyici taraf sizsiniz. Dostlarınız anlatır, siz de dinlersiniz. Ama kimsenin bu duyarlılığınızdan yararlanmasına izin vermeyin!

Yorumlar (0) - Onay Bekleyen (0)
Yorumlar (0)
Sayfalar: Önceki -- Sonraki

Bu haber ile ilgili şu ana kadar hiç yorum yapılmadı ya da onaylanmadı.

Bugün Kadınlar Galeri
Sevgililer gününde seyredilebilecek filmler
Ölmeden önce tatmanız gereken 25 besin
Yaşayan en seksi 20 erkek
Dalgalı saç modelleri
Golden Globe Ödülleri en iyi giyinenler
Gri modası

© 2014