28 Ekim 2021
Yöneticinizi burcuna göre tanıyın!
GÜZELLİK: Yayınlanma: 22-04-2015

Koç

Doğuştan yönetici özellikleri taşır. Tam bir işkoliktir. Zam alabilmek için, gerektiğinde 24 saat çalışın. Kendinizi kovdurtmak için, görüşlerinizi sakınmadan açıklayın.

Boğa

Geleneklere sıkı sıkı bağlıdır. Zam alabilmek için, teknolojiyi sevmediğinizi söyleyin. Kendinizi kovdurtmak için, karşı masadaki arkadaşınızı telefonla arayın.

İkizler


Eğlenmeyi çalışmaya tercih eder. Zam alabilmek için, patronu arayanlara onun toplantı için dışarı çıktığını söylemelisiniz. Kendinizi kovdurtmak için, patronunu arayanlara onun arkadaşlarıyla buluştuğunu söyleyin.

Yengeç

Çok çabuk kırılır. Bu nedenle onunla teması olan kişiler dikkatli davranmalıdırlar. Zam alabilmek için, patronun neşeli olduğu bir anını kollamak gerekir. Kendinizi kovdurtmak için, patronun sıkıntılı bir zamanında aile sorunlarınızı anlatın.

Aslan

Çevresindeki kişilerle pek de fazla ilgilenmez. Zam alabilmek için, patronunuza yeni bir fikir önerin ama bunu kendisine maletmesini de sağlamaya çalışın. Kendinizi kovdurtmak için, işyerinde yükselmeye kararlı olduğunuzu gösterin.

Başak

Ayrıntıları didik didik etmeye meraklıdır. Zam alabilmek için, boşuna kendinizi yormayın. Kendinizi kovdurtmak için, üç gün boyunca işe geç gelin.

Terazi

Önemli konularda karar vermesi çok zor olur. Zam alabilmek için, elbette ücretinizi artırmaz ama sizi aylarca umutlanarak bekletir. Kendinizi kovdurtmak için, patronun dış görünüşüyle ilgili ciddi eleştiriler yapın.

Akrep

Kuşkuculuğu hastalık derecesindedir. Zam alabilmek için, zam kelimesini ağzınıza almayın. Kendinizi kovdurtmak için, ne yapsanız kızdıramazsınız.

Yay

Takım ruhuna önem verir. Zam alabilmek için, patronun yardımseverliğinden yararlanabilirsiniz. Kendinizi kovdurtmak için, tehlikeli sporlardan hiç hoşlanmadığınızı söyleyin.

Oğlak

Dış görünüşe çok önem verir. Zam alabilmek için, porselen diş yaptırtmaya paranızın yetmediğini söyleyin. Kendinizi kovdurtmak için, patronun odasına gittiğiniz zaman burnunuzu gürültüyle silin.

Kova


Kimsenin canını yakmadan büyük servet sahibi olmak ister. Zam alabilmek için, patron kimseye gereksiz yere fazla para vermez. Kendinizi kovdurtmak için, mesai saatlerinde özel işlerinizi yapın ve işle ilgilenmeyin.

Balık


Aşırı dygusaldır. Herkesin onu sevmesini ister. Zam almak için, ona çok parlak bir fikriniz olduğunu açıklayın. Kendinizi kovdurtmak için, patrona hayatın gerçeklerini kabul etmesini söyleyin.
Yorumlar (0) - Onay Bekleyen (0)
Yorumlar (0)
Sayfalar: Önceki -- Sonraki

Bu haber ile ilgili şu ana kadar hiç yorum yapılmadı ya da onaylanmadı.

Bugün Kadınlar Galeri
Sevgililer gününde seyredilebilecek filmler
Ölmeden önce tatmanız gereken 25 besin
Yaşayan en seksi 20 erkek
Dalgalı saç modelleri
Golden Globe Ödülleri en iyi giyinenler
Gri modası

© 2014