02 Temmuz 2022
Ayrılmak isteyen erkek nasıl davranır?
İLİŞKİLER: Yayınlanma: 14-11-2016

Ayrılmak isteyen erkeği davranışlarından anlayabilirsiniz...

Telefonla aramıyor


Size bir telefon kadar uzak olduğu halde eskisi kadar sık aramıyor ve iş yoğunluğunu, yorgunluğunu bahane ederek konuşmak istemiyorsa, bir şeyler ters gidiyor demektir.

Şikayet etmeye başlar

Eskiden şikayet etmediği şeyler artık yavaş yavaş gözüne batıyor ve bunların hepsi için birer bahane uyduruyorsa, kavga ederek sizi kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor olabilir.

İlgilenmez

Artık sizinle hiçbir şekilde ilgilenmiyor ve zaman geçirmiyorsa, büyük ihtimal sizden ayrılmaya karar vermiştir. Paylaşımlarınız azalır, dostlarıyla aktiviteleri çoğalır, sizinle olmaktansa tek başına vakit geçirmeyi yeğler.

Problemlerden kaçar

Aranızdaki sorunları çözmek yerine devamlı kaçmayı tercih eder. Böylece hiçbir problemi çözemeyip sadece ertelemiş olursunuz bu da zaman içinde ilişkinizin yıpranmasını sağlar. En sonunda da sizi terketmek için istediği bahaneyi elde edebilir.

Susar

Eskiden ne kadar konuşabildiğinizi düşünün. Artık sizinle konuşmuyor, hiçbir şey anlatmıyor sadece sorularınıza geçiştiren cevaplar veriyorsa sizden ayrılmayı düşünüyor olabilir.

Dokunmaz


Bir ilişkinin olmazsa olmazı sekstir. Artık size dokunmuyor ve sarılmıyorsa sizden vazgeçmiş olabilir. Yolda yürürken elinizi tutmaz, sarılmaz, sevişmeleri bile değişir.

Tahammül etmez

Patlamaya hazır bir volkan gibi her problemi kocaman bir sorun haline getirir ve içinden çıkılmaz bir yola sokar. Küçük hataları ya da gözden kaçan şeyleri büyütür ve devamlı olarak sizi suçlar.

Fark etmez

Onun için artık görünmez birine döndüğünüz için sizdeki hiçbir değişikliği fark etmeyecektir.

İnternet ve başka uğraşlar


Sizinle konuşmak ve zaman geçirmek yerine beraber olduğunuz anlarda bile internetle ya da diğer şeylerle uğraşır. Siz konuşurken dinlemez ve size konsantre olmaz.
Yorumlar (0) - Onay Bekleyen (0)
Yorumlar (0)
Sayfalar: Önceki -- Sonraki

Bu haber ile ilgili şu ana kadar hiç yorum yapılmadı ya da onaylanmadı.

Bugün Kadınlar Galeri
Sevgililer gününde seyredilebilecek filmler
Ölmeden önce tatmanız gereken 25 besin
Yaşayan en seksi 20 erkek
Dalgalı saç modelleri
Golden Globe Ödülleri en iyi giyinenler
Gri modası

© 2014