23 Ağustos 2019
Erkeklerin gözünden kaçmayan detaylar
İLİŞKİLER: Yayınlanma: 16-09-2015

1. Saçınız ne kadar gür

Bu, evrimsel bir konu. Mağara döneminden beri erkekler gür saçların peşinde; çünkü sağlıklı saçlar, kadının sağlıklı olduğunu gösterir.

2. Gülüşünüz içten mi değil mi?

Bazen gülümsediğinizde göz çevreniz kırışır. Çoğu erkek bunu fark eder ve sizin rahat ve eğlenceli olduğunuz sonucunu çıkarır.

3. Arkadaş çevreniz

Çok geniş bir çevre ya da tek bir arkadaş erkek için zordur. En iyisi 3 kişi. O sizinle ilgilenirken, iki kişi birbiriyle ilgilenebilir.

4. Sesinizin yüksekliği

Çalışmalar, erkeklerin biraz yüksek sesle konuşulmasını tercih ettiğini gösteriyor. Evet bu da evrim... Çünkü yüksek ses gençliğinizin ve üretken sağlığınızın bir işareti.

5. Kalça-bel oranınız dengeli mi?

Erkekler içgüdüsel olarak, çocuklarına annelik yapacak kadın ararlar. Eğer beliniz, kalçanızdan daha inceyse bu sizin için büyük bir artı çünkü doğurganlığı gösterir.

6. Işıltınız

Erkekler, ışıl ışıl bir teni sağlıklı psikolojinin işareti olarak görür. Stres ve endişe cildinizi matlaştırır. Bu nedenle yüz bakım ürünlerini kullanmaya devam edin.

7. Sahte yönleriniz

Kişilik olarak değil görsel olarak sahtelikler erkekleri çok cezbetmez. Takma kirpikler, postişler erkekler için itici detaylardır.

8. Gözleriniz

İnsanlar genellikle karşısındaki insanın gözlerine odaklanır. Korkunç bir göz makyajı erkekler için pek hoş olmayacaktır.
Yorumlar (0) - Onay Bekleyen (0)
Yorumlar (0)
Sayfalar: Önceki -- Sonraki

Bu haber ile ilgili şu ana kadar hiç yorum yapılmadı ya da onaylanmadı.

Bugün Kadınlar Galeri
Sevgililer gününde seyredilebilecek filmler
Ölmeden önce tatmanız gereken 25 besin
Yaşayan en seksi 20 erkek
Dalgalı saç modelleri
Golden Globe Ödülleri en iyi giyinenler
Gri modası

© 2014