23 Ağustos 2019
Kadınlar bir erkekte önce neye bakar?
İLİŞKİLER: Yayınlanma: 14-01-2015

Kollar

İlk tanışılan erkeği incelerken kollarına bakmamak imkansız! Kararında ağırlık çalıştırılmış kaslı kollar kadınlar açısından her zaman çok çekici... Aşırı şişmiş kaslar ise bir o kadar itici...

Dişler

İnci gibi dişlerle gülümseyen bir erkek kadınlar için her zaman çok cazip. Dişlerin temiz görünüp görünmediği de kadınların dikkat ettiği şeylerin başında geliyor. Temiz dişler, genel hijyen konusunda fikir veriyor.

Eller

Çoğu kadın için uzun parmaklar ve uzun tırnak yapısı önemli. Ama tabii tırnaklar kesilmiş olacak! Damarlı ve kemikli eller çok seksi! Eller ayrıca bakımlılığın da göstergesi. Konuşurken ellerini nasıl kullandığı da bir erkeğin en çok dikkat edilen taraflarından.

Omuzlar

Pek çok kadın bir erkekte ilk olarak omuzlara bakar. Ve tabii kadınlar geniş omuzlu erkekleri sever. Geniş omuzlar kadınlar için "güvenli bir liman"ı temsil ediyor olabilir.

Gözler

Bütün anlamlar ve sözler gözlerde saklı değil midir zaten? Kadınlar da bunu biliyor ve gözlere odaklanıp fikir edinmeye çalışıyor tanıştıkları erkekler hakkında.

Ayakkabı

Bazı kadınlar erkeklerin ayakkabılarından kişilik tahmini yapıyorlar ilk bakışta. Kadınlara göre ayakkabılar erkeklerin rahat, titiz, özenli, zevkli olup olmadığı hakkında bilgi veriyor.
Yorumlar (1) - Onay Bekleyen (0)
Yorumlar (1)
Sayfalar: 1. Önceki -- Sonraki
Misafir
13-01-2014 15:47

Güzel gülümseme kesinlikle çok önemli... En azından benim için:)


Bugün Kadınlar Galeri
Sevgililer gününde seyredilebilecek filmler
Ölmeden önce tatmanız gereken 25 besin
Yaşayan en seksi 20 erkek
Dalgalı saç modelleri
Golden Globe Ödülleri en iyi giyinenler
Gri modası

© 2014