23 Ağustos 2019
İlişkinizi tazeleyen 3 öneri
İLİŞKİLER: Yayınlanma: 03-02-2016

Rutinin dışına çıkın

Bunun için illa ki paraşüt dalışı yapmanız gerekmiyor. Ama uygulanabilir rutin kırıcı yolları denemelisiniz. Yeni restoranlara giderek, farklı arkadaşlarla sosyalleşerek ya da daha basiti yatağın diğer tarafında yatmaya başlayarak hayatınızda ve ilişkinizde değişiklik yapabilirsiniz. Çünkü rutinin dışına çıkmayan bir ilişkide aşkın ölmesi çok olasıdır.

Birbirinize odaklanmaya çalışın

Araştırmalar akıllı telefonların hayatımızı kesintiye uğrattığını, dikkatimizi sürekli başka yere yönlendirdiğini, diğer insanlarla iletişim kurmayı engellediğini gösteriyor. Oysa ufacık bir dokunuş bile iki insanı birbirine daha yakın hale getirir. Mümkün olan her anı değerlendirerek eşinize dokunmayı ihmal etmeyin. Yürürken parmaklarınızla sırtına dokunmak bile kaybettiğiniz şeyleri geri getirmek için iyi bir başlangıç olabilir.


Övmekten çekinmeyin

Eşinize değer verme yolları arayın. Her gün onun pozitif bir özelliğini fark etmeye çalışın. Onu övmekten çekinmeyin. Göreceksiniz, o da sizin her yaptığınıza müteşekkir olduğunu göstermeye ve sizi takdir etmeye başlayacaktır.

Yorumlar (0) - Onay Bekleyen (0)
Yorumlar (0)
Sayfalar: Önceki -- Sonraki

Bu haber ile ilgili şu ana kadar hiç yorum yapılmadı ya da onaylanmadı.

Bugün Kadınlar Galeri
Sevgililer gününde seyredilebilecek filmler
Ölmeden önce tatmanız gereken 25 besin
Yaşayan en seksi 20 erkek
Dalgalı saç modelleri
Golden Globe Ödülleri en iyi giyinenler
Gri modası

© 2014